icon

WiFi Map Pro

5.2.24 için
Android

4.3

99

Herhangi bir Wi-Fi ağına doğru şifre ile bağlanın

5.5M

Bu uygulamayı oyla

Siz de bir bara, restorana, otele ya da arkadaşının evine gittiğinde sürekli Wi-Fi şifresi soranlardansanız WiFi Map Pro cihazınıza yükleyip asla silmemeniz gereken bir uygulamadır. Bununla içerdiği sosyal ağ sayesinde nerede olursanız olun internete bağlanabilirsiniz.

Bu uygulama bulundukları yerlerin şifrelerine adayan binlerce kullanıcının aktivitesi sayesinde her gün büyüyor. Bu sayede umumi ya da özel her ağ WiFi Map Pro'da gözükebilir. Şifrelerin yanında kullanıcılar ağın istikrarı veya nasıl bağlanılacağı hakkında yorumlar da bırakır.

Yurt dışında seyahat ederken çok yardımcı olan ve ekstra veri için fazla para ödemek istemeyenler için dünyanın her tarafındaki şehirlerin Wi-Fi şifrelerinin veri tabanını yükleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun şifreli veya şifresiz umumi ağlar dahil her lokasyon için bağlantı noktaları ekleyebilirsiniz. Uygulamada bulunanları da güncelleyebilirsiniz.

Dünya genelindeki şehirlerdeki binlerce erişim noktasıyla WiFi Map Pro internete bağlanmak için kullanabileceğiniz pratik bir araçtır. En kalabalık şehirlerde bağlanacak bir ağ olmadan bir adım bile atamazsınız.
X